Viktorina „MOKOMĖS ŽAISDAMI“

Besibaigiant mokslo metams, Narteikių darželio-mokyklos „Linelis“ logopedė surengė viktoriną „Mokomės žaisdami“.  Joje dalyvavo ne tik pradinių klasių mokiniai, kurie šiais mokslo metais lankė logopedines pratybas, bet ir keletas priešmokyklinukų. Pirmiausia logopedė paskelbė viktorinos temą, supažindino su taisyklėmis. Mokiniai pagal pirmąsias savo vardų raides buvo suskirstyti į dvi komandas. Komandos apsitarė ir kapitonai paskelbė susigalvotus pavadinimus: „Žalgiris“ ir „Supermenai“.

Viktorinos metu mokiniai atliko įvairiausias užduotis. Vienos užduotys patikrino mokinių turimas žinias, o kitos buvo susijusios su artėjančiomis atostogomis ir vasara. Viktorina prasidėjo užduotimi, kurią atlikdami dalyviai turėjo iš duotų paveiksliukų pirmųjų raidžių sudėti žodžius. Tada klijavo pabirusius gėlių žiedlapius į vientisas gėles. Atlikdami užduotį „Išminties puodynė“, mokiniai turėjo įminti duotas mįsles ir jas garsiai perskaityti. Per 3 minutes užduotyje „Pasiklydę žodžiai“, vaikai ieškojo žodžių, susijusių su vasara, atostogomis. Komandos su mielu noru sprendė kryžiažodį „Atostogos“. Paskutinė ir smagiausia – kūrybinė užduotis „Lagaminas“. Ant duoto lagamino mokiniai piešė, kaip jie norėtų praleisti vasaros atostogas ir kokių daiktų jiems labiausiai reikės per vasarą.

Renginio pabaigoje susumavus gautus rezultatus, nugalėjo draugystė. Patyrę daug gerų emocijų, vaikai nuoširdžiai džiaugėsi.

Logopedė   Irena Butkuvienė